Zaostrzenie tylnobocznych krawędzi trzonów w wyniku rezonansu

witam,chcialabym prosi o odczytanie wyniku rezonansum,mam zaostrzenie tylno bocznych krawedzi trzono c2-6 z dysretnym modelowaniemprzedniej powierzchni worka oponowegooraz niewielkie zwerzenie otworow miedzykregowych na poziomie c5/6.w trzonie th4zmiana 11mmo podwyszonym sygnale naczyniak,PROSZE O POMOC LEKARZ PRZPISAL MI PARACETAMOC,CZY TO JEST GROZNE???POMOCY MAM 26 LAT POZDRAWIAM SANDRA

DO interpretacji klinicznej i pełnej konsultacji Neurologicznej
Jakie były / są niepokojące objawy??
Ważna pełna ocena Pacjenta!
Zdrowy tryb życia, ćwiczenia i dobra dieta
Pozdrawiam