Zaostrzenie zarysu wyrostków haczykowatych oraz tylno-górnych krawędzi trzonów

odebrałam wynik prześwietlenia odcinka szyjnego ...Delikatna rotacja trzonów wzdłuz osi długiej. Wyrosla kostne na przednich krawędziach trzonów C5 C6 .Wygładzenie fizjologicznej lordozy z zaznaczona kyfozą od C4 . Zaostrzenie zarysu wyrostków haczykowatych oraz tylno-górnych krawędzi trzonów.. Co to oznacza w praktyce i jak to sie leczy..

Należy zawsze interpretować obrazy a nie subiektywny opis radiologa. A co jest w badaniu neurologicznym??????