Zaostrzone krawędzie trzonów uciskające worek oponowy

Witam, proszę o poradę. W odcinku C kręgosłupa na poziomie C4-C5 mam wypuklinę wpadającą centralnie do kanału kręg a na C5-C6 zaostrzone krawędzie trzonów uciskają worek oponowy. Mam bol lewej strony szyi, ból barku, drętwieje mi lewa ręka i czasem kciuk. rehabilitacja nie pomaga, blokada na rwę barkowo-ramienną działała 4 miesiące. Mam brak podeszwowego prawego i OA. Stale czuję ucisk na karku, stale boli bark i ramię, lewa ręka jest słabsza. Co można jeszcze poradzić? Pozdrawiam i dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na zmiany w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa.W opisanej sytuacji warto rozważyć leczenie operacyjne.