Zapach brzucha po operacji przepukliny pępkowej

Witam od roku borykam się z brzuchem, który pachnie bez względu na to co jem. Jestem po operacji przepu pepkowej, jem bardzo zdrowo bez latkozy i Gutenberga , wszystkie badania super,, generalnie nie wiem już co robić jak nic nie jem jest ok , bardzo dużo ćwiczeń proszę o pomoc przeszłam już z 20 lekarzy nikt nie wie co mi jest

Ale jak pachnie, co znaczy zapach brzucha, jak wygląda blizna, czy pojawia się jakaś wydzielina, co dziej się z tym brzuchem??? Niech Pani skonkretyzuje to pytanie.