Zapach z buzi a zapalenie żołądka

Witam mam problem z żołądkiem mam już lekkie zapalenie żołądka . Rano jak się budzę nie ładnie pachnie mi z buzi wyleczylam juz refluks i ostre zapalenie żołądka i dwunastnicy przestałam juz brać leki bo były bardzo drogie proszę mi napisać czy dieta mi pomoże na to wszystko ????

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.