Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zapach żelaza w ustach, osłabione zęby i duża ilość ropy

Witam. Mam 28 lat i 2 lata temu gdy pracowałem w Niemczech zrobiły mi się w jamie ustnej białe plamy z których wydobywał się biały płyn,lekarze stwierdzili że to był stan zapalny i wyrwali mi dwa zęby po czym zastosowali drenaże przez cały tydzień.Wszystko niby było ok ale czasy czas czułem zapach żelaza w ustach i czuję go do dziś. Po zabiegu moje zęby stały słabe dziś mam tylko korzenie ale bólu już nie ma za to wytwarza mi się bardzo dużo ropy.Chciałbym to wszystko usunąć tylko czy to można?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Domowe sposoby na bolący ząb

Witam Opisane przez Pana objawy wskazują na aktywny stan zapalny. Jeżeli dolegliwości są miejscowe będą związane z którymś z zębów, jeśli uogólnione- mogą być spowodowane przez stan zapalny dziąseł. Aby to ustalić i pozbyć się kłopotu należy zacząć od wizyty u dentysty.

0
Lek. dent. Bogdan Jaremczuk
Lek. dent. Bogdan Jaremczuk Stomatolog

W Pana przypadku knieczna jest dokładna diagnostyka radiologiczna i badanie kliniczne - bez tego trudno odpowiedzieć na pytanie - jedno jest pewne wszystko można wyleczyć - jednak bez wizyty w gabinecie jest to niemożliwe - trzeba dobrze zaplanować i systematycznie realizować założony plan leczenia pozdrawiam lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy