Zapach zepsutego mięsa między piersiami

Witam! Od trzech dni czuje miedzy piersiami dziwny zapach jak by zepsutego mięsa.I wydaje mi się ze nie jest to pierwszy raz tyko drugi albo trzeci ale raczej zawsze przed miesiączka. Prawie rok temu miałam usuwany torbiel może to ma coś wspólnego? Pomocy:(

Trudno mi określić czym jest spowodowany ten zapach bez bezpośredniego badania. Nie wiem skąd miała Pani usuwaną tą torbiel? Czy między piersiami? Może to wznowa tej torbieli. A może taka reakcja gruczołów skórnych na zmiany hormonalne w trakcie cyklu miesiączkowego. Jeśli stanowi to dla Pani problem trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.