Zapadnięte żebra po obu stronach

Chciałbym się dowiedzieć jaki rodzaj garbu żebowego posiadam. Na lini mostka mam wypukłe żebra po lewej stronie a po prawej wklęsłe . Poniżej lini mostka mam zapadnęte żebra po obu stronach. Proszę o doradzenie mi przy wyborze ćwiczeń korygujących tą wadę. Czy istnieją jakiekolwiek przyrządy do ćwiczen korekcyjnych które mogły by mi pomóc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia i zbadania Pana nie da się postawić diagnozy. Sugeruję wizytę u lekarza i w poradni wad postawy.
Pozdrawiam