Zapadnięty zarodek i odklejenie się kosmówki z małym krwiakiem a szanse na utrzymanie ciąży

Witam serdecznie. Wczoraj bylam na wizycie u ginekologa poniewaz podejrzewalam ciąze.Wedlug Pani doktor to 5t i 2dzien. Stwierdzila dziwny wyglad zarodka tj.tak jakby byl zapadniety.No i jeszcze jak by tego bylo mało odklejenie sie kosmowki z malym krwiakiem.Dostalam lek duphaston mam go brac 3 razy dziennie.Jakie sa szanse na utrzymanie ciazy??Dodoam,ze nie mam zasdnych plamien, czasem lekki bol w dole brzucha.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co proszę być pełną nadziei. Szansa na prawidłowy rozwój ciąży jak najbardziej istnieje. Nie ma jednak takiej możliwości, by ocenić ją w wartościach liczbowych.