Zapalenia pochwy, zmęczenie, częste przeziębienia, trądzik i lekki hirsutyzm a wyniki badań

Od dłuższego czasu cierpię na zapalenia pochwy, zmęczenie, częste przeziebienia, trądzik, lekki hirsutyzm. Morfologia w normie. Hormony też oprócz stosunku FSH - 4,96 do LH - 8,20 (wynosi 2) i niski estradiol 22,79. Badania w 3 dniu cyklu. Estradion w tych dniach miewiałam także na poziomie 16. Hormony w pozostałych częsciach cyklu w normie. Androstendion 2,70, testosteron wolny 2,09, dhea-s 266, 10 dni przed owulacją: estradiol 114, progesteron 24,53 i prolaktyna 14,19. Tarczyca w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do llekarza zlecającego powyższe badanie.