Zapalenie błony śluzowej szyjki macicy z rozległą metaplazją płaskonabłonkową

witam. prosze o porade wyniku badania histopatologicznego . nr 55709-kanał przewlekłe zapalenie błony śluzowej szyjki macicy z rozległa metaplazja plaksonablonowa. fragmenty mięśniówki glatkiej i błony śluzowej macicy . nr55710-jama -krew -przewlekle zapalenie błony śluzowej szyjki macicy z rozległa metaplazja plaksonablonowa. fragmety. mięśniówki gładkiej i błony śluzowej jamy macicy z cechami proliferacji częściowo z cechami polipa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim konieczne jest wyleczenie przewlekłego zapalenia błony śluzowej. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem.