Zapalenie błony śluzowej w wyniku gastroskopii

WYNIK GASTROSKOPIA ROZPOZNANIE ZAPALENIE BŁONY ŚLUZOWEJ STOPNIA DUŻEGO O DUŻEJ AKTYWNOŚCI Z OBECNOŚCIĄ POWIĘKSZONEJ GRUDKI CHŁONNEJ .INFEKCJA H.PYLORI STOPNIA DUŻEGO .I MAM WYPISANY ANTYBIOTYK NA TYDZIEŃ AMOTAKS I KLABION I NA MIESIĄC TEXIBAX I CZY TO WYSTARCZY ŻEBY WYLECZYĆ SIĘ I JAK DŁUGO DIETĘ TRZEBA TRZYMAĆ CZEKAM NA ODPOWIEDZ

Aleksander Ropielewski

Jest to leczenie pierwszego rzutu, które powinno być skuteczne. Jeżeli nie okaże się skuteczne konieczne będzie dalsze leczenie. Dietę należy stosować cały czas do ustąpienia objawów i wyleczenia infekcji H.pylori.