Zapalenie błony śluzowej żołądka a stosowanie Emanera

Mam zapalenie błonyśluzowej żoładka .Biorę lek Emanera i Venter >w dalszym ciągu boli mnie nadbrzusze.Miałam wykonywaną gastroskopię ,która wykazała zapalenie błony żoładka.Proszę o odpowiedż czy możnazażywać inneleki ale takie które nie likwidują bólu lecz leczą. Nie wykazano Heliktobakter Pylori.Zażywam również inne leki takie jak Lyrika Gababentinę ina polineuropatię oraz Tarkę lek na nadciśnienie.Obecnie przeszłam kuracje antybiotykową po której dolegliwości się nasiliły.Dziękuję zaodpowiedz

Radziłbym jeszcze w tej sprawie skonsultować się z gastroenterologiem. To on po bezpośrednim badaniu powinien zadecydować o stosowaniu odpowiednich leków.