Zapalenie błony śluzowej żołądka i H. pyroli

Witam,18 września miałem wykonana gastroskopię (przeznosową) którawykazała nadzerki na dwunastnicy zapalenie błony sluzowej zoladka oraz H. Pylori.Na początku stosowałem leczenie :deberetinem,Poursanem emmanera.To nie przyniosło skutku, wybrałem się do innego lekarza, który zastosował eradykację H.Pylorii,mija7 dzień od kuracji(Tinidazolum,duomox iemmanera).Objawy: mdłosci i ssanie w zołądku nie ustapiły , pojawił się natomiast kolejny: uczucie pełnosci w nadbrzuszu. Objawy występują codzienie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem prowadzącym celem ewentualnej zmiany leczenia. Pozdrawiam