Zapalenie błony śluzowej żołądka i sposoby leczenia

Witam !! Wykryto u mnie "przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka w stopniu niski" dosyc długo czekam na wizyte u gastrologa więc chciała bym się dowiedziec coś w tym temacie czy to poważna choroba w jaki sposób można to leczyć ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na stan zapalny błony śluzowej żołądka wynikający z infekcji bakterią H. Pyroli. Wskazana jest wizyta u swojego lekarza oraz włączenie odpowiedniego leczenia.