Zapalenie dróg moczowych a brak okresu i nieregularne miesiączki

Witam.Uprawiałam petting, doszło do przeniesienia spermy do pochwy. Spóźnil mi sie okres(18dni) i byl normalny(7dni).Zrobilam 3testy (negatywne) i teraz znowu nie mam okresu 45dzień(nic nie robilam od tego czasu).Byłam u ginekologa o stwierdził ze ciazy nie ma i przepisal tabletki antykoncepcyjne. Dodam ze przed spóźnieniem okresu mialam zapalenie drug moczowych.czy ginekolog mog sie mylic.moge byc w ciazy. Zawsze miałam nieregularne miesiaczki, ale nie w takich odestepach czasu. Z gory Dziękuję

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ginekolog wykluczył ciążę, to zdecydowanie powinna mu Pani zaufać. Tym bardziej, że jak sama Pani napisała, miewa Pani nieregularne miesiączki. Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.