Zapalenie dróg oddechowych szczególnie zatok oraz zaburzenia psychiczne

Witam serdecznie mój przypadek jest bardzo skomplikowany od paru lat jest coś nie tak z ze mną cały czas choruje na zapalenie dróg oddechowych szczególnie zatok oraz na zaburzenia psychiczne typu ciężka nerwica biore leki pramolan ,belergot i propranolol czy te leki nie wchodzą w interakcje i jeszcze jedno pytanie od tego roku zdiagnozowali mi boreliozę brałem antybiotyki 2 miesiące bez zmian moje dolegliwości sa okrutne ,ścisk w głowie duszności ,kołatanie serca zaburzenia widzenia ,

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza