Zapalenie dziąseł i gardła u 2-latki

Witam:) Moja córeczka ma 2 latka i dwa miesiące i lekarz stwierdził u niej zapalenie dziąseł i zapalenie gardła:) Dostała sumamed 1*3.5 ml isoprinosine 3*5ml 3* 3.5 ml ibufen forte i 1 % roztwór wodny piochtaniny.Gorączka sie utrzymuje od niedzieli38 stopni ,dziąsła są napuchnięte przestaje juz jesc bo ja bardzo boli jedynie pije. Poradźcie co mam robić.

Milena Lubowicz

Jeżeli w 3-4. dniu podawania antybiotyku nie będzie poprawy, proszę udać się do pediatry, gdyż może być konieczność zmiany tego leku.
Pozdrawiam