Zapalenie gardła i migdałków pomimo adenotomii

Witam! Moja niespełna 4letnia córka pół roku temu miała adenotomię niestety nadal choruje zapalenia gardła, migdałków, jeśli stan nie ulegnie zmianie będzie musiała mieć podcięte boczne migdały bo naprawdę są wielkie! laryngolog zaproponował mi bronchovaxom na lato, z kolei słyszałam dużo pozytywów na temat ribomunylu. Która jest bardziej celowana na dolegliwości córki?

Udrożnij jej drogi oddechowe,przytnij migdałki podniebienne,zabierz z przedszkola, szczepionkę daje się na podstawie wyniku wymazu z gardła. w ribomunylu nie ma gronkowca złocistego a może dziecko go ma?