Zapalenie gruczołu Bartholina a ciąża

Okres miałam 24.01br.Dnia 6.02 doszło do zbliżenia. 2 dni później rozbolały mnie piersi i dostałam plamienia. 10.02 zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny.Kolejny znów pozytywny. 22 i 29.02 byłam u gin na usg dopochwowym, ale nie było pęcherzyka ani innych nieprawidłowości(Jajniki, jajowody ok)Wyniki bHCG wskazywały 5-6tc. 3 razy powtarzałam i przyrost był 3779mlU/ml, potem ledwo 1000ml.Od 27.02 mam krwawienie, które przypomina już kolejną @. Kilkukrotnie miałam zapalenie gruczołu bartholina.

Ale jakie chciała Pani zadać pytanie, bo w opisie Pani stanu zdrowotnego i wynikach badań nie ma jakichkolwiek pytań?