Mężczyzna , 32 lata Witam mam 32 lata leczę się na zapalenie gruczołó k. Mam osłabione libido zrobiłem badania chormonalne FSH 2.54 mlu/ml norma 12.4 Lh. 2.11 prolaktyna 13.17ng/ml testosteron 2.64ng/ml lekarz mi wypisań omnadern 250ml co 3tyg jest jeszcze tak ze odczuwam dyskomfort prawego jądra nie bolesne lekko powiększone i tak jak by coś ciągnęło czy mogo to być żylaki powrózka nasennego czasami pojawia się żyła jak by z krwią. Widoczne przez skute moszny a lewe jądro tak jak by uwięzione pomniejszone
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.
  • Żylaki – Żylaki to anomalie naczyniowe żył polegające na ich nadmiernym poszerzeniu. Gdy mówimy o żylakach, najczęściej mamy na myśli żyły kończyn dolnych (tam zdarzają się one zdecydowanie najczęściej), ale nie jest to ich jedyna lokalizacja. Takie anomalie w naczyniach zdarzają się także często w odbycie, czy przełyku.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: