Zapalenie grzybiczne pochwy

Pojawił sie stan zapalny pochwy. Być może zapalenie grzybiczne. wizytę u lekarza mam za kilka dni, co mam zrobić do tego czasu? Pojawiło się pieczenie, biała wydzielina, opuchnięte wargi oraz niewielki ropień na wiekszej wardze. Jest to bardzo niekomfortowe i sprawia ból oraz pieczenie. Co mozna zrobić do czasu wizyty u lekarza? Jakaś maść, napar? Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje środki dostępne w aptekach bez recepty, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.