Zapalenie jąder i najądrza a przepuklina pachwinowa
Witam, 7 lat temu miałem operowaną przepuklinę pachwinową i wstawiono mi siatkę zabezpieczająca od 2 tyg odczuwam dyskomfort w tej okolicy, pieczenie i bóle. Byłem u lekarza pierwszego kontaktu i dr stwierdziła zapalenie jąder i nadjadrza przepisała antybiotyk, nie jestem jednak w pełni przekonany ze była to dobra diagnoza. Nie dostałem skierowania na usg. Co robic? Zażywać przepisany lek?

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki
Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.
Witam.
Może to być wznowa przepukliny. Proszę udać się do chirurga, który Pana zbada i oceni, czy jest nawrót. Nie zaszkodzi też zrobić USG. Proszę zażyć do końca antybiotyk, bo nie ma co go teraz odstawiać. Ale jeśli dolegliwości nie ustąpia, proszę się zgłosić do chirurga. Pozdrawiam i życzę zdrowia.