Zapalenie jajników i jajowodów

Witam, w marcu zaczęłam leczyć się ginekologicznie. Prechodziłam bardzo ciężkie zapalenia jajników i jajowodów aż w końcu w kwietniu leżałam w szpitalu. Miesiac temu zrobiono mi cytologie i wyszło CIN1 i wirus hpv. Wczoraj odebrałam wyniki z DNA hpv i okazało się, że mam 16 typ wirusa. Jestem załamana, jakie kroki podjąć dalej ? I co stosować by 'wzmocnić organizm'? Dodam, że wraz z rozpoczęciem leczenia zaczęłam brać też antykoncepcje na ' uregulowanie pracy jajników ' .

On przedstawi możliwości terapeutyczne odpowiednio dostosowane do Pani.

Nie "wzmocni" Pani organizmu.