Zapalenie kaletki maziowej biodra i wskazania do leczenia operacyjnego

Witam, mam na imię Joanna i od ponad 2 lat choruję na zapalenie kaletki maziowej biodra.Oprócz tego mam problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa oraz trzaskające biodra lecz niebolesne. Chciałabym zapytać czy w przypadku kiedy ostrzykiwanie sterydem biodra nie przynosi ulgi to czy powinnam wdrożyć leczenie chirurgiczne?I czy jest jakieś ryzyko ponieważ nie chcę stracić możliwości poruszania się. Dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie wszelkich zaleceń dotyczących leczenia zawsze odbywa się na podstawie bezpośredniego badania oraz oceny badań dodatkowych. Każdy zabieg niesie ze sobą ryzyko powikłań. Proponuję udać się do ortopedy, który po badaniu będzie mógł przedstawić Pani możliwości terapeutyczne oraz przedstawi wszystkie możliwe działania niepożądane.