Zapalenie kości i leczenie zęba

Witam, mam problem z górną jedynka. Najpierw straszny samoistny ból. Zdjęcie RTG wykazało zapalenie, dentysta usunał nerw wyczyścił kanal,3kolejne dni bół-tak jakby ząb eksplodował w środku, Dentysta wyjął fleczer, oczyścił kanał, dał antybiotyk -było zapalenie kości. W czasie brania antybiotyku ból dużo mniejszy.Minęło 1.5mies a zab boli nawet na dotyk językiem! Kanał wypełniony dobrze. Dentysta nie wie co zrobic. Wzięłam drugi raz antybiotyk ale na zębie nie mogę jeść, gryżć.Proszę o poradę.

Proszę się udać do endodonty ,leczenie w mikroskopie to w takich przypadkach jedyne wyjście .Być może pozostał dodatkowy kanał ,którego przy konwencjonalnym sposobie leczenia można nie zauważyć.Pozdrawiam.