Zapalenie kości kolana

Dzień dobry mam taki problem ze mam zapalenie kosci kolana i mi cały czas leci ropa.Byłem rok temu w szpitalu w Lublinie i tam otworzyli mi przetoke zeby ropa wyciekała ale to już trwa rok czasu. Co zrobic zeby temu zapobiedz? Prosze o konkretna podpowiedz

Witam. W tej sytuacji należy rozważyć wskazania do operacyjnego usunięcia zmienionych części stawów i ewentualnego zastąpienia ich materiałami sztucznymi. Sugeruję konsultację u ortopedy specjalizującego się w chirurgii kolana.