Zapalenie krtani a powiększenie węzłów chłonnych

Witam! W styczniu w wyniku zapalenia krtani mialam powiekszone wezly chlonne. Po przebyciu zapalenia wezly nadal zostaly powiekszone, dlatego mialam przeprowadzone Usg- na ktorym wyszlo odczynnowe powiekszone wezly chlonne. Morfologia w porzadku, Ob 12. Jednak moje wezly chlonne sa nadal powiekszone. Wykonalam po raz kolejny morfologie, wartosci w porzadku. Doktor powiedzial, ze wszystko w porzadku. Oprocz powiekszonych wezlow wszystko jest w porzadku. Jakie powinnam wykonac badania?

Zdarza się że po infekcji węzły chłonne bardzo długo lub nawet nigdy nie wracają do normalnych rozmiarów. Ponowna konsultacja z badaniem endoskopowym, konsultacja hematologa jeśli inne grupy węzłów są powiększone. W ostateczności pobranie całego węzła do badania.