Zapalenie lewego jajnika po każdym okresie od 4. miesięcy

Witam,od 4 miesiecy mam po kazdym okresie zapalenie lewego jajnika za kazdym razem musze brac antybiotyk sumamed bo inne nie pomagaja, przeciwzapalne tez nie.Mialam robione USG i niby wszystko jest ok.Dostalam tab.anty ,ale przez 3 tyg.miałam po nich krwawienia dostalam okres i znowu zapalenie,odstawilam je i biore inne i nie mam krwawien.Jak temu zaradzic,czy jest moze jakas szczepionka lub leki na odpornosc bo przeciez do konca zycia nie moge brac antybiotykow.Prosze o odp.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.