Zapalenie mięśnia sercowego a bolesność w klatce piersiowej

Witam,pol roku temu mialem zapalenie serca miesniowego,od tego czasu codziennie odczuwam bol w klatce piersiowej,przychodzi nagle nie trwa dluzej niz kilka sekund jednak dosyc czesto sie powtarza,zlokalizowany jest za mostkiem lub po lewej stroni klatki piersiowej tydz temu mielem test wysilkowy,usg dopplera i holtera ,wizyte u kardiologa mam za 3 tyg.czy te bole moga byc zwiazane z kardiomiopatia roztrzeniowa?? kondycyjnie czuje sie w miare dobrze co 2 dzien jezdze na rowerze po 10 km.

Lek. Katarzyna Szymczak

Miał Pan wykonywane echo serca? czy stwierdzono w nim kardiomiopatię? Konieczna konsultacja kardiologiczna, ekg oraz powtórne echo serca.
Pozdrawiam