Zapalenie mieszków włosowych a Neomycyna

Witam stosowalam tribiotic na zapalenie mieszkow z tym ze efekt byl znikomy-wszyscy polecaja neomycyne na to schorenie a w tribioticu jest chyba neomycyna tylko moze jakis maly procent zawartosci?czzy sa masci neomycynowe silniejsze?Bede wdzięczna za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Oczywiście, że są dostępne maści z większą zawartością neomycyny. Należy jednak mieć na uwadze, że nie w każdym wypadku zapalenia mieszków włosowych neomycyna będzie skuteczna, dlatego sugeruję kontakt z dermatologiem.