Zapalenie mieszków włosowych w okolicy pachwiny

Witam , mam 19 lat , jakiś czas temu w okolicy pachwiny po lewej stronie , po goleniu zrobiło mi się zapalenie mieszków włosowych , do tego wyczuwam powiększony wezel chłonny pod skórą, czy może być to przyczyną zapalenia mieszka? Ten powiększony węzeł . Słyszałam że norma powiększonego węzła jest 1,5 mm .

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to możliwe lecz bez badania cieżko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.