Zapalenie migdałków , krtani i gorączka

witam mam nie typowe pytanie chodzi o to że jak byłem mały to miałem zapalenie migdałuw krtani płuc oskrzeli gorączkę, teraz mam 21 lat i gorączki w ogóle nie ma płuc,oskrzeli, krtani na to nie choruję tylko katar okazyjnie i ból gardła czy to normalne i czy to dobrze czy żle dodam iż chodzę do sauny i jestm sportowcem biorę białko bcaa glutaminę kreatynę wit i minerały Pomocy

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Ma pan bóle gardła, które występują 2 do 4 x w roku i pyta się czy to normalne? Tak. Infekcje do 4 x w roku, które przechodzą samoistnie mogą występować u człowieka całkowicie zdrowego. Jeśli ma pan jakieś wątpliwości to proszę zgłosić się do lekarza poz.