Zapalenie migdałów a uczucie guli w gardle

zaczelo sie od zap migdaloew wyleczylam to zastrzykami gancenmecyne przejelam sie tym gardlem ze to polip rak rozne rzeczy ,bylam opruwatnie u 5 laryngologow wszystko mowia ze okik nadal czuje gole w gardle tak dziwnie mam przeszkode jak polykam sline nerwice juz mam bo mysle co to jest mowia ze globus histerikus jak go wyleczyc czyy to moze cos z przelykiem raz jednej raz 2 to czuje jakby cos zawadzalo za migdalem tarczyca okik wezly chlone ok robilam usg slinianki okik krewok krtan ok

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza