Zapalenie odmiedniczkowe nerek i bakterie e coli w 3-tygodniu życia dziecka

3miesięczna córeczka w 3-cim tygodniu zycia zachorowala na zapalednie odmiedniczkowe nerek i miała bakterie e coli.Była leczona i wszystko było dobrze.dzis Robiłam jej badania moczu; wyniki ogólnego badania moczu:barwa:słomkowa;ciężar właściwy 1,010;pH7,0;glukoza nieobecna;ketony,urobilinogen,bilirubina,białko,azotyny-nieobecne;erytrocyty obecne;leukocyty obecne.Osad moczu:Nabłonki płaskie b.liczne;nabłonki okrągłe 3-5;Leukocyty1-3;erytrocyty swieze3-5;bakterie b.liczne

Lek. Marta Gryszkiewicz

W bad. moczu - infekcja w drogach moczowych. Proszę niezwłocznie zgłosić się z wynikiem badania do pediatry, pod którego opieką jest dziecko. Wskazane leczenie.