Zapalenie okostnej zęba u 39-latka

witam, Mam 39 lat i cierpie własnie na zapalenie okostnej zeba zażyłem ketonal forte o7 rano, o 12, o 18 czy mozna tak go przyjmować?

Pewnie chodzi o zapalenie ozębnej ( tkanki otaczającej ząb, a nie okostnej czyli błony otaczającej kość) ;-) Mam nadzieję,że została wyeliminowana przyczyna zapalenia,a nie tylko zaordynowane leki p/bólowe. Zgodnie z zaleceniami max. dawka dobowa to 200mg czyli 2 tabletki na dobę.