Zapalenie opuszku dwunastnicy i błony śluzowej

Do wszystkich gastrologów. zwracam się z prośba o pomoc, ponieważ z dziewczyna którą jestem miała ok 3 lat temu leczone 2 razy wrzody, wrzody się wyleczyło.Przez ok 3 lat pozostaje zapalenie opuszki dwunastnicy i błony śluzowej. Są nadmierne cofania się kwasu żołądkowego do przełyku. jak to można wyleczyć i jakie leki stosować. Prosimy o odpowiedz i linki.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie zaburzenia można leczyć zachowawczo lekami lub operacyjnie. Proponuję udać się do gastrologa.