Zapalenie oskrzeli a bolesność pleców

Witam, 4 dni temu lekarz stwierdził u mnie zapalenie oskrzeli i przepisał antybiotyk Proxacin 500 (1 tabletka co 12 godzin) i Erdomed na odkrztuszanie. Leki oczywiście przyjmuję ale od wczoraj odczuwam silny ból z lewej strony pleców, mniej więcej na wysokości dolnych żeber. Wszystko wskazuje na to, że to ból nerki. Nigdy nie miałam takich dolegliwości. Czy powinnam odstawić antybiotyk?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i zweryfikowania powodu dolegliwości nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Konieczny jest kontakt z lekarzem.