Zapalenie oskrzeli i gorączka

Jeszcze raz co do mojego synka z zapaleniem oskrzeli,po raz trzeci wzial dawke antybiotyku. Lezy ciezko mu sie oddycha robie mu inhalacje z pulmicortu(zalecenie pediatry). Jest zmeczony albo wymeczony. Mial znwu 39,7 po ponadaniu panadolu spadla mu do 38,4,teraz spi. Czy to wszystko jest normalne?dodam ze naszczescie pije,i nie wymiotuje. Czy powinnam jechac na szpital?prosze o rade

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, chociaż Pani opis stanu dziecka nie budzi wielkiego niepokoju.