Zapalenie oskrzeli i gorączka u dziecka

witam mam 4 letnia córeczke w poniedziałek miała zadiagnozowane zapalenie oskrzeli, od 3 dni bierze antybiotyk, dzisiaj zrobilam jej dodatkowo inhalacje z pulmicortu i berodualu. Po godzinie dostała goraczki 39,4 po podaniu nurofenu nieznacznie spadła wiec podalam jej paracetamol teraz goraczka utrzymuje sie na poziomie 37. Dziecko skarży sie na ból w klatce piersiowej. Powinnam jechac do szpitala czy moge poczekac do jutra mam umowiona wizyte z lekarzem z rana.

Witam. W tej sytuacji powinna Pani skonsultować się z lekarzem już w momencie wystąpienia tego typu objawów.