Zapalenie oskrzelików u 6-miesięcznego dziecka

Dawid ma 6 mies, 5 mies temu mial zapalenie oskrzelikow od tamtej pory ma chrapke w nosku jak sie zmeczy to swiszczy robili mu badanie na pierscien naczyniowy wykluczono robie mu od tamtej pory inhalacje pemuologa mamy za miesiac czy to napewno astma oskrzelowa czy moze byc cos innego?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Astma jako konsekwencja zapalenia oskrzeli jest prawdopodobna.