Zapalenie otrzewnej po operacji wyrostka robaczkowego

Jakie są rokowania u dziecka w wieku 3lat jest po operacji wyrostka podejrzewam że za późno zrobiona jest już 4dobę po i cały czas leży i śpi ma zapalenie otrzewnej i mało tego zaczynają nerki nie pracować jest cewnikowany czy musiał by mieć jakieś dializy lub kolejną operacje

Za mało wiem o stanie dziecka , aby móc cokolwiek wyrokować!!! Proszę wszystko wyjaśniać z lekarzem prowadzącym!!! Założenie cewnika do pęcherza moczowego służy monitorowaniu ilości wydalanego moczu w celu bilansowania ilości płynów dostarczonych i wydalonych - nie jest zaś dowodem złej pracy nerek! PROSZĘ O WSZYSTKO PYTAĆ LEKARZA PROWADZĄCEGO - NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż