Zapalenie pęcherza po stosunku

itam,  Jestem w związku na odległość, spotykamy się co 3 tygodnie, seks jest intensywny, a raczej był.Od 5 miesięcy po stosunku mam zapalenie pęcherza. Partner się zbadał wszystko ok. Ja ob, krew, posiew moczu, chlamydia, urolog, ginekolog( oprócz nadżerki) -ok. profilaktycznie dostałam, nolicin+furaginum, cicitridina,xyvelam+niemsil po tym zaczeła mnie mrowić łechtaczka, gin. przepisał metronidazol, gynofidazol a pozniej macmiror complex, po tym mrowi dalej+ pochwa jest sucha :( co robic?

Lek. Daniel Lewczak Urolog

Infekcje należy diagnozować i leczyć zgodnie z wytycznymi a na pewno przyniesie to pożądany efekt

Lek. Daniel Lewczak

Szsanowna Pani,
W chwili obecnej jest Pani intensywnie leczona. Przyczyny zapaleń pęcherza mogą być różne - również seks dość intensywny.
Podstawa - higiena okoli intymnych - nie przypuszczam aby Pani nie zadbała o to. Ale - pisze Pani o intensywności zbliżenia - w moim rozumieniu - każda wymiana sposobu ( seks analany, oralny, pochwowy - jest to trudny do wykonania prostej czynności - umycia się, w tych miłosnych uniesieniach - ale trzeba o tym pamiętać.
Pomimo, Pani leczenia dodałbym Laktacid ampułki - 2 x dziennie do pochwy.
Pozdrawiam, W. Kawiorski