Zapalenie piersi a brak pokarmu

Witam, ok. 10 dni temu miałam zapalenie piersi. Wyleczylam antybiotykiem. Od tego czasu kiedy ściągam pokarm udaje mi się odciągnąć tylko 10ml. Z drugiej piersi ok. 80ml. Czy pokarm już nie wróci? Przed zapaleniem z obu piersi sciagalam ok.140ml. Co 3h. Dodam, że nie karmię piersią tylko od 1 dnia życia dziecka odciagam laktatorem elektrycznym. Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Trudno przewidzieć czy pokarm wróci. Póki jeszcze cokolwiek udaje się Pani ściągnąć można próbować dalej, jest szansa że uda się laktację zwiększyć.
Pozdrawiam