Zapalenie piersi po porodzie

Zapalenie piersi po porodzie Witam.Moja koleżanka urodziła syna .Ma 29 lat .Po porodzie stwardla jej pierś.Dostała zapalenia.Lekarz przepisał jej tabletki Bromergan 2.5 mg i Duomox .Leczenie nie przynosi rezultatów, ból nie ustępuje.Prosze o pilną poradę.

Witam,
zastosowane leczenie jest jak najbardziej właściwe.
Koleżanka może dodatkowo stosować zimne okłady, zmniejszające ból i obrzęk piersi.

Jeżeli jednak nie przyniesie to oczekiwanych efektów - należy zgłosić się ponownie do lekarza.

pozdrawiam!