Zapalenie piramidy kości skroniowej w rezonansie magnetycznym głowy

Witam. Robiłam rezonans magnetyczny głowy. Co oznacza zmiany zapalne piramidy kosci skroniowej po prawej stronie.bardzo proszę o odpowiedź. Dziekuje

Witam serdecznie,

Oznacz to, że Pani ma zapalenie kości skroniowej. Proszę udać się wraz z wynikiem do lekarza prowadzącego, w celu konsultacji.

Pozdrawiam.