Zapalenie płuc a antydepresanty

dzień dobry, przez ostatni rok przyjmowałem antydepresanty, które bardzo mi pomogły na bezsenność niestety od samego początku cierpiałem z powodu silnych skutków ubocznych, wylądowałem w szpitalu na zapalenie płuc, od trzech miesięcy mam bardzo wysokie tętno 100-130/min, dużo wymiotowałem, ciągłe osłabienie, temp 35,8-36,0, schudłem ponad 6 kg,pojawiły się męty w oczach morfologia wykazała lekką niedokrwistość, podejżewa że mogę mieć niedobór czegoś tylko nie wiem jakie badania mógłbym wykonać.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.