Zapalenie płuc i bóle w klatce piersiowej

Witam.Mam 20 lat. Miesiąc temu wylądowałem w szpitalu na zapalenie pluc, spowodu bólu w klatce a szczególnie w mostku. Po miesiącu dalej odczuwam bole, ktore pojawiają najcześciej wieczorem do tego doszły dusznosci. Wykryli u mnie refluks,biorę leki.wykryli u mnie hashimoto biorę leki. Do tego biorę leki na nerwice bo neurolog tak stwierdził. Tylko bole pojawiają sie nie wtedy kiedy sie denerwuje, do tego mam splycona lordoze w szyjnym i skolioze. Czy wlasnie to moze wywoływać takie objawy?

Witam,

Zachęcam Pana do konsultacji z lekarzem psychiatrą w sprawie nerwicy, o której rozmawiał Pan z neurologiem. Być może część Pana dolegliwości fizycznych jest z nią związanych.

Pozdrawiam i życzę skutecznego leczenia.