Zapalenie pochwy oraz bóle brzucha i brak okresu

Witam, 3.11 byłam u ginekologa poniewaz pojawiło się u mnie zapalenie. Lekarz swtierdził że za około 2-3 dni powinnam dostać okres. Wykluczam jakiekolwiek współżycie wiec o ciąży nie ma mowy, ale okresu nie mam nadal mimo bolącego brzucha i okropnego samopoczucia. Planową miesiączkę powinnam dostać ok. 13.11 czyli jeszcze tydzień. Czy lekarz po badaniu usg mógł się pomylić w kwestii dni? Czy może tabletki mogły mieć wpływ na to że jej jeszcze nie dostałam?

Lek. Tomasz Budlewski

Zarówno jedna jak i druga opcja jest możliwa. Proponuję poczekać do planowej daty. Jeżeli krwawienie nie wystąpi proszę wykonać test ciążowy.