Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 1 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zapalenie przydatków a widoczne żyły w obrębie piersi

Witam. Mam 20 lat i od 2 lat zażywam tabletki antykoncepcyjne Teenia. Z powodu nieznanych bóli podbrzusza i lędźwi oraz obfitych, bolesnych okresów lekarz zmienił mi tabletki na Stediril, jednak nie zauważyłam żadnej poprawy. Dodam, że nie chciał mnie zbadać. Wybrałam się do innego, który zdiagnozował zapalenie przydatków. Dostałam uczulenia na Gynalgin i zaprzestałam leczenia. Jakiś czas temu pojawiły się na piersiach bardziej widoczne niż zwykle żyły. Czy to może być spowodowane zapaleniem?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Menopauza - najważniejsze informacje

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety